Võistlused olid huvitavad. Kristi läks Hilti meeskonnast esimesena võistlustulle ja realiseeris väga "vihase" algusega enda bjj debüütmatshis gi kägistusega võidu Monika Karolin üle ning sellega kindlustas endale koha finaalis! :) Finaalis küll nii hästi ei läinud, kuid näha oli, et matsh ei olnud lihtne vastasele! Ja hõbemedal Eesti Meistrivõistlustelt oli välja teenitud!
Kerlil tuli vastamisi minna enda vana rivaaliga nogi Eesti Meistrivõistlustelt 2014 Liisi Vaht´ga. Kahjuks tuli seekord leppida kaotusega, kuid pronksi match oli siiski ootamas ja seal realiseeris Kerli korraliku võidu Monika Karolin üle. Osss! :)


Sten Millendil õnnestus enda nimekaimule Sten Maasliebile -88,5 kg kaalukategoorias väga napilt kaotada (ühe eduga viimastel sekunditel), kuid ega sellega lugu ei lõppenud! Sten otsustas minna ja rammu katsuda ka avatud kaalukategoorias, kus sai esimeseks vastaseks sama vastase, kellele kaotas -88,5 kg. :) Seekord vastasel nii lihtne ei olnud, kuna matsh lõppes 2 edupunkti Steni kasuks vs 2 edupunkti Steni kasuks... :) ja kohtuniku otsusega sai seekord võidu Sten Millend! :) Edasi tegi Sten korraliku lahingu väga tugeva purpurvöö Kristjan The Mäe vastu, kuid pidi siiski Mäe paremust tunnistama (Kõlab nagu Troonide mäng juba.. ;)).. Kuigi edasi oli eneskindlus suur ja isu BJJ järele aina kasvav, tuli siiski pronksimatshis alla vanduda.. tubli neljas koht avatud kaalukategoorias tulemuseks! Osss!

Täname korraldajaid ja uute võitudeni! Osss!

Otsing

Trenniajad

Pärnu, Raba tn 1a
E 18:00 - 19:30 BJJ Gi
T 18:00 - 19:30 BJJ No Gi
R 20:00 - 21:00 BJJ Sparring
P 16:00 - 18:00 vaba matt

Facebook

Pärnu
 
Tõrva