MTÜ HILTI BJJ ESTONIA on kasumile mitteorienteeritud spordiklubi. Kõik tulud lähevad spordiklubi liikmete hüvanguks ja spordi edendamiseks. Käime vastavalt võimalustele võistlustel, treeninglaagrites, korraldame spordiüritusi - püüame läbi spordiklubi tegevuse pakkuda inimestele erinevaid sportimisvõimalusi. Hilti organisatsiooniliseks alustalaks on Brasiilia Jiu-Jitsu. Me treenime ja võistleme samuti lukumaadluses ja sportlikus vabavõitluses. Me viime läbi treeninguid nii lastele, noorukitele, kui täiskasvanutele.

Pärnus pakume oma toetajatele võimalust enda reklaami üles seada meie kodulehel ja võistlusriietel. Kokkuleppel pakume eraisikutest toetajate kõigile pereliikmetele võimalust tasuta treeningutest osa võtta. Juriidilistest isikutest toetajatele pakume võimalust tasuta treeningutel osalemiseks kõigil ettevõtte töötajatel.

Esimene Hilti kool asutati 1997 Stochkolmis, Rootsis. Tänaseks on meid üle 20 klubi, mis asuvad peamiselt Rootsis, Soomes, kuid ka Saksamaal, Hispaanias ja Eestis (Valgamaal ja Pärnus). Me teeme koostööd mitmete klubidega, kohalike ja rahvusvaheliste organisatsioonidega.

 


Partnerid

Hilti Stockholm
www.hiltibjj.com

Otsing

Trenniajad

Pärnu, Raba tn 1a
E 18:30 BJJ Gi
T 18:30 BJJ No Gi
R 19:00 BJJ Sparring
P 16:00 vaba matt

Facebook

Pärnu
 
Tõrva