Kui sul on selged põhitõed ja tugev baas, siis on areng kiire ja efektiivne. See programm on kõigile, kes on huvitatud brasiilia jiu-jitsust ja soovivad enda ellu midagi põnevamat. ;)

Hilti Brasiilia Jiu-Jitsu baastrennid hõlmavad kokku 16 tundi treeninguid, mille vältel omandad algteadmised brasiilia jiu-jitsus. Treeningud toimuvad kahel korral nädalas Raba tn 1a saalis kestvusega ca tund aega. Treeningud on nummerdatud, mis annab Sinule võimaluse liituda trennidega täpselt siis, kui ise seda soovid. 16 tunnine treeningkava hõlmab maasvõitluse põhitõdesid:

  1. Haarded;
  2. Põgenemised;
  3. Positsioonid;
  4. Kontroll;
  5. Alistused; 
  6. Püstimaadlus;
  7. Enesekaitse;
  8. Hingamine;
  9. Omandad ka teadmised võistlustel osalemiseks vajaliku kohta (näiteks kuidas käib punktiarvestus, kuidas võistlusteks valmistuda jmv.)
  10. Saad aru, mida sinu keha tegelikult suudab.

Treeningprogramm on üles ehitatud maasvõitluse 7 põhilise asendi, liikumise ja positsiooni ümber (püstimaadlus, avatud kaitse, suletud kaitse, poolkaitse, pealt asend, küljelt asend, selja tagant asend). Treeningprogrammi läbides on sul ülevaade vähemalt 60 erinevast tehnikast, mida kõrge toimimistõenäosusega kasutatakse reaalses maasvõitluses pidevalt.

Trennid toimuvad nii kimonoga (Gi), kui ilma kimonota (No Gi – lukumaadlus). Et midagi saada, tuleb midagi anda! Järjepidevus, sihikindlus, enesemotivatsioon, distsipliin on märksõnad!

Otsing

Trenniajad

Pärnu, Raba tn 1a
E 18:30 BJJ Gi
T 18:30 BJJ No Gi
R 19:00 BJJ Sparring
P 16:00 vaba matt

Facebook

Pärnu
 
Tõrva